FANDOM


Dienas uzdevumi

Your tasks


Dienas uzdevumi ir uzdevumi, kurus var veikt katru dienu. Veicot katru no dotajiem dienas uzdevumiem, jūs iegūsiet pieredzi (EXP), kā arī jūsu spēks (strength) un ekonomiskā prasme (economy skill) palielināsies ar katru reizi, kad jūs nostrādājat vai trenējaties.

Trenēties - 3 pieredzes (EXP)

Train
Dodaties uz "Manas vietas" > "Trenēties" . Nospiežot pogu trenēties, jūs palielināsiet savu spēku, iegūsiet 3 pieredzes un palielināsiet savus bojājumus. Ik pēc katras 30 trenēšanas reizes, spēlētājs saņem Super Soldier Medal un 5 zelta stieņus. Ja trenēsies 30 dienas pēc kārtas, spēlētājam ir 25% iespēja, ka saņems 50% bonusa spēka klāt, šis bonuss arī ir pieejams premium spēlētājiem.

Strādāt - 5 pieredzes (EXP)

Alga
Dodaties uz "Manas vietas" > "Strādāt" . Ja jums nav darba, jūs varat pievienoties tam nospiežot pogu Darba tirgus (Job market), kurā jūs varat izvēlēties sev tīkamāko darba vietu. Nospiežat pogu strādāt un par to jūs saņemat gan algu, ko jums maksā darba devējs, gan 5 pieredzi, gan arī jūsu ekonomiskā prasme palielinas.

Ja strādāsiet 30 dienas no vietas, jums par to iedos "Hard worker medal" un 5 zelta stieņus.

Cīnīties - 1 pieredze (EXP)

Kauja


Dodaties "Valsts" > "Cīņas" un izvēlaties reģionu, kurā vēlaties cīnīties. Ja esat nopircis tirgū ieročus, tad jūs varat tos izmantot, jo tie palielina jūsu nodarīto bojājumu skaitu. Jo labāka kvalitāte ieročiem, jo spēcīgāks ir jūsu bojājums. Jūs varat iegūt 1 pieredzi nospiežot pogu "Karot" vai arī iegūt 5 pieredzi nospiežot pogu "Izdirst visu". Ja spēlētājam ir vislielākais bojājums raundā, tad spēlētājs iegūst "Battle Hero" medaļu un 5 zelta stieņus. Ja reģionā par kuru jūs cīnaties ir izvietota aizsardzības ēka, tad jūs iegūsiet bonusa bojājumu atkarībā no ēkas kvalitātes. Ja esat militārās vienības pārstāvis, tad jūs arī varat iegūt bonusa bojājumus, ja BO, jeb Battle Order, kas nozīmē Kaujas pavēle, ir uz tā reģiona. Bonusa bojājumu skaits ir atkarīgs no Militārās vienības ranga. Kā arī jūs varat iegūt bonusa bojājumu, ja atrodaties tam paredzētajos reģionos. Aizsardzībā tas būtu reģions uz kuru uzbrūk, uzbrukumā tas būtu reģions, kas atrodas kaimiņos reģionam, kuram uzbrūk.

Cīnoties kaujās jūs palielinat savu Militāro ranku, kas arī ietekmē jūsu bojājumu un spēku.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.